Naše činnost

Všechny členy našeho týmu, externí pracovníky i dobrovolníky, spojuje radost ze sdílení spokojenosti dětí, kterým dokážeme zprostředkovat plnohodnotné a zajímavé prožití volného času a pochopení a úcta k rodičům.

fotografie - To jsme my

Protože pracujeme ve speciálním školství a denně se stýkáme s dětmi s handicapem i s rodiči pečující o děti a dospělé osoby s handicapem, víme, jak složitá a náročná je jejich situace. Víme, že permanentní péče a starost o dítě či dospělou osobu s handicapem je psychicky i fyzicky vyčerpávající. Víme, že s rostoucím věkem dítěte roste také náročnost zvládání sociálních kontaktů s okolím jak pro rodiče, kteří jsou ve velké míře omezeni specifickými potřebami jejich dítěte, tak pro dítě, které potřebuje ke své spokojenosti speciální přístup, vhodné prostředí a kamarády, kteří jej budou respektovat.  

Co náš spolek nabízí?:

  • volnočasové aktivity pro děti s handicapem
  • konzultace v oblasti vzdělávání a chování osob s autismem
  • vzdělávací aktivity pro rodiče i pedagogické pracovníky

Nabízíme Vám kvalitní služby v daném oboru. Náš profesionální tým je Vám vždy plně k dispozici. Naší předností je dlouholetá zkušenost a snaha o zkvalitňování námi nabízených aktivit tak, aby zcela vyhovovaly osobám, pro které jsou určeny.